סופריור סיאם

בחדרי סיאם מרפסות המשקיפות לנוף מרהיב, מערכות מיזוג, טלוויזיה בכבלים/לויין, כספת דיגיטלית, מיטות בגודל King Size, מיני-מקרר, מייבש שיער. הכל בעיצוב תאילנדי מסורתי ההופך את השהייה במלון הנופש לחוויה אקזוטית וטרופית.

סופריור סיאם עם נוף לים

בחדרי סיאם מרפסות המשקיפות לנוף מרהיב, מיזוג, טלוויזיה בכבלים/לווין, כספת דיגיטלית, מיטות בגודל King Size, מיני-מקרר, ומייבש שיער. הכל בעיצוב תאילנדי מסורתי ההופך את השהייה במלון לנופש ולחוויה אקזוטית וטרופית.

סופריור סיאם גלריה עם נוף

בחדרי סיאם ישנן מרפסות המשקיפות לנוף מרהיב, מיזוג, טלוויזיה בכבלים/לווין, כספת דיגיטלית, מיטות בגודל King Size, מיני-מקרר,ומייבש שיער. הכל בעיצוב תאילנדי מסורתי ההופך את השהייה במלון לחוויה אקזוטית וטרופית. התפוסה המקסימלית בחדר היא שני מבוגרים ושני ילדים עד גיל 12.

סופריור סיאם עם נוף לבריכה

סופריור סיאם עם נוף לבריכה. בחדרי סיאם המחודשים, הממוקמים במעלה ההר ומשקיפים לעבר יופיו עוצר הנשימה של הים האדום, תקבלו מימד חוויתי עצום לחופשה שלכם באורכידאה אילת. החדרים הם בגודל של כ- 25 מ”ר. ברוב חדרי סיאם, מרפסות, מיזוג, טלוויזיה בכבלים / לווין, כספת דיגיטלית, מיטות בגודל King Size, מיני-מקרר, מייבש שיער, קומקום חשמלי וערכת קפה ותה. כל הפינוק מהווה חלק בלתי ניפרד מתפאורת המקום.

סופריור סיאם עם גלריה

חדרי סיאם המחודשים, ממוקמים במעלה ההר ומשקיפים לעבר יופיו עוצר הנשימה של הים האדום. החדרים מעניקים מימד חוויתי לחופשה באורכידאה. חדרים הם בגודל של כ – 25 מ”ר. ברוב חדרי סיאם, מרפסות , מיזוג, טלוויזיה בכבלים / לווין, כספת דיגיטלית, מיטות בגודל King Size, מיני-מקרר, מייבש שיער, קומקום חשמלי וערכת קפה ותה. כל הפינוק מהווה חלק בלתי ניפרד מתפאורת המקום. בחדרים קיימת גלריה אליה הילדים יטפסו בעזרת סולם. בגלריה ישנו מזרון המתאים ל 2 ילדים.

סופריור סיאם עם גלריה נוף לבריכה

חדרי סופריור סיאם עם גלריה נוף לבריכה. חדרי סיאם המחודשים, ממוקמים במעלה ההר ומשקיפים לעבר יופיו עוצר הנשימה של הים האדום, המעניקים מימד חוויתי לחופשתכם באורכידאה אילת. החדרים הם בגודל של כ – 25 מ”ר. ברוב חדרי סיאם ישנן: מרפסות , מיזוג, טלוויזיה בכבלים / לווין, כספת דיגיטלית, מיטות בגודל King Size, מיני-מקרר, מייבש שיער, קומקום חשמלי וערכת קפה ותה. כל הפינוק מהווה חלק בלתי ניפרד מתפאורת המקום. בחדרים קיימת גלריה אליה הילדים מטפסים בעזרת סולם. בגלריה ישנו מזרון המתאים ל 2 ילדים.

דלקס שנגרילה

בשנת 2006 נפתחו שעריו של האגף החדש היוקרתי של מלון אורכידאה אילת, אגף השנגרילה, ובו 36 חדרים, 9 וילות שנגרילה, ווילה גראנד שנגרילה. אגף השנגרילה ממוקם בפסגתו של המלון, ומשקיף אל מול נופיו המרהיבים של מפרץ אילת. הווילות מאובזרות בטלויזיות LCD גדולות וחדישות עם כבלים / לויין, מיטות איכותיות בגודל King Size, מערכת מיזוג, כספת דיגיטלית, מיני-מקרר, מייבש שיער, שמיכות פוך וכריות נוצות/ סינטטיות המשרות נוחות ביתית אינטימית להנאתכם.

דלקס שנגרילה עם נוף לים

האגף החדש והיוקרתי של מלון אורכידאה אילת הממוקם בפסגה הגבוהה של המלון, שרוב חדריו צופים אל נופו המרהיב של מפרץ אילת. החדרים מאובזרים בטלוויזיות 32 אינץ חדישות עם כבלים / לווין, מיזוג, כספת דיגיטלית, מיני-מקרר, מייבש שיער, קומקום חשמלי וערכת קפה ותה, שמיכות פוך וכריות נוצות, מיטות קינג סייז איכותיות.

דלקס שנגרילה גלריה עם נוף לים

האגף החדש והיוקרתי של מלון אורכידאה הממוקם בפסגה הגבוהה של המלון, רוב חדריו צופים אל נופו המרהיב של מפרץ אילת. החדרים מאובזרים בטלוויזיות 32 אינץ חדישות עם כבלים / לווין ,מיזוג, כספת דיגיטלית, מיני-מקרר, מייבש שיער, קומקום חשמלי וערכת קפה ותה, שמיכות פוך וכריות נוצות, מיטות קינג סייז איכותיות. התפוסה מקסימלית בחדר שני מבוגרים ושני ילדים עד גיל 12.

דלקס שנגרילה עם גלריה

האגף החדש והיוקרתי של אורכידאה אילת הממוקם בפסגה הגבוהה של המלון, ורוב חדריו צופים אל נופו המרהיב של מפרץ אילת, בכול החדרים יש מרפסות ורובן צופות אל מפרץ אילת .\r\nהחדרים בגודל של כ – 35 מ”ר לא כולל מקלחת בחדרים קיימת גלריה אליה הילדים מטפסים על סולם. בגלריה יש מזרון המתאים ל 2 ילדים.בכל החדרים יש מרפסות ורובן משקיפות מפרץ אילת, טלוויזיות 32 אינץ חדישות עם כבלים / לווין ,מיזוג ,כספת דיגיטלית, מיני-מקרר (ריק), מייבש שיער, קומקום חשמלי וערכת קפה / תה, שמיכות פוך וכריות נוצות, מיטות קינג סייז איכותיות.